Witaj, nieznajomy!
reset hasła
sitemenu serwisy serwisy download gta5 chinatown_wars gta4 vice_city_stories liberty_city_stories gta_advance san_andreas vice_city gta3 gta2 gta1

San Andreas dff Viewer
   Pinguin
05.07.2005 00:21:46

Dobrywieczór :> niedawno na gtaforums użytkownik Majestic opublikował betę programu dzięki któremu będziemy mogli podglądać pliki .dff - czyli mówiąc ogólnie, modele z gry. Niestety póki co nie ma pluginu do Zmodelera który obsługiwałby pliki .dff, no ale trzeba cieszyć się tym co dają, więc póki co możemy modele te tylko podglądać. Program możecie pobrać stąd, miłego podglądania ;>

Uwaga: jeśli program nie chce się uruchomić i pojawia się error o braku pliku d3dx9_25.dll, można go pobrać bezpośrednio z tej strony.

kategorie: San Andreas


Bust that crazy sh*t
   
05.07.2005 00:18:03

Jak wszyscy wiemy, Rockstar Games lubi ogłaszać ciekawe konkursy po wydaniu każdej części serii Grand Theft Auto. Nie inaczej jest i tym razem. Otóż ogłoszony został konkurs zatytułowany "Bust that crazy sh*t". Polega on na stworzeniu jak najbardziej szalonego, wykręconego replayu z GTA: San Andreas. Konkurs podzielony jest na trzy kategorie - każda kategoria odpowiada każdemu miastu w grze. Niestety w konkursie mogą wziąć udział ludzie mieszkający na terenie Stanów Zjednoczonych. Ale zawsze można pooglądać. ;) A jest o co walczyć: główna nagroda to karta graficzna NVidia GeForce 6800 GT. Poza tym można wygrać pozłacane trofeum oraz różne przedmioty związane z San Andreas.

BUST THAT CRAZY SH*T


Źródło: Zaibatsu

kategorie: San Andreas, konkursy


GTAR San Andreas Stats
   
04.07.2005 17:37:04

Czeeeeść! Właśnie mam przyjemność zaprezentować Wam system przechowywania statystyk z Grand Theft Auto San Andreas. Dzięki temu formularzowi możesz umieścić na tej stronie świadectwo twoich osiągnięć z San Andreas. Pomysł na ten skrypt powstał 20 czerwca, w czasie gdy theGTAPlace.com stworzyło skrypt działający na takiej zasadzie - więcej informacji na ten temat tutaj.


Wszystko co musisz zrobić aby wysłać swoje statystyki to zapisanie ich w menu 'stats' gry przyciskąc klawisz 's', potem używając odpowiedniego formularza wybrać plik stats.html który znajduje się w Moich Dokumentach.

Mimo, że struktura skryptu była dość skomplikowana, jednak udało mi się go wykonać w niecały tydzień. Czas ten z pewnością byłby dłuższy gdyby nie pomoc redakcji (Pinguin, MaXko, RedBoy). Skrypt pobiera plik stats.html z dysku, potem zapisuje go na serwerze. Po tym, pobiera jego zawartość, usuwa wszelkie tagi html i niepotrzebne dane, układa całość w tablicę plikową potem ją zapisuje w uprzednio zauploadowanym pliku. Gdy to się uda, dane po kolei są umieszczane w bazie MySQL. W pliku generowanym przez grę jest sporo statystyk i nie wszystkie się zapisują co przytworzyło małe problemy i sprawiło, że pisanie skryptu stało się dość mozolne - to była jedyna trudność. Pamiętajcie że jest to pierwsza wersja skryptu, może zaweirać sporo błędów i niedociągnięć, dlatego dajcie mi znać jeżeli coś znajdziecie - mój profil.

Jest to pierwsza wersja skryotu, oznaczona numerkiem 0.1. Gdy wykrytych przez Was błędów z czasem się uzbiera, będę wydawać kolejne wersje skryptu. Do oznaczenia 1.0 powinien być już doczepiony system komentarzy. Tak więc ejoy!

kategorie: San Andreas


TimSoft Kłamie?
   danio
04.07.2005 16:40:02

Gdy zauważyłem, żę na stronie Timsoftu pojawiła się informacja o przesunięciu premiery gry GTA San Andreas (tańszej edycji) na czas nieokreślony, od razu zadzwoniłem do Cenegi, aby dowiedzieć się czy prawda. Okazało się, iż informacja która znalazła się na stronie Timsoftu jest FAŁSZYWA. Z tego co się jeszcze dowiedziałem od firmy premiera odbędzie się na 100% w lipcu (prawdopodobnie 18 lipca). Jeśli firma Rockstar Games wyrazi zgodę, powstanie spolszczenie kinowe do tej gry. Czyli trzymajmy kciuki i miejmy nadzieje że panowie z R* mają miękkie serduszka. : )

kategorie: San Andreas


nowe screeny z sa-mp
   
04.07.2005 00:10:00

Na oficjalnej stronie modu do gry sieciowej w GTA San Andreas - www.sa-mp.com ukazały się nowe screeny z gry. Przedstawiają one swoiste nowości na scenie multi gry GTA San Andreas - opcje drive-by, wożenia pasażerów oraz wchodzenia do wnętrz budynków. Wszystko zapowiada się znakomicie.









kategorie: San Andreas, multi


strona 10 z 11 Dalej