Witaj, nieznajomy!
reset hasła
sitemenu serwisy serwisy download gta5 chinatown_wars gta4 vice_city_stories liberty_city_stories gta_advance san_andreas vice_city gta3 gta2 gta1
Kategoria: San Andreas

Pan Thompson tylko żartował...
   
18.10.2005 22:28:05

Ostatnio światem gier komputerowych wstrząsnęła informacja, że Jack Thompson oferuje 10 000 dolarów wydawcy, który zrobi grę, w której głównym motywem będzie zemsta ojca, którego syn został brutalnie zamordowany przez miłośnika GTA. Zemsta miała odbyć się na wydawcach gier przez które zginął jego syn. Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że pan Thompson jest "pogromcą San Andreas". Jednak Jack nie spodziewał się chyba, że po kilku dniach któś zrobi rzeczoną grę. Grupa Old Grandma Hardcore stworzyła grę o takiej fabule we flashu, a następnie zgłosiła się po swoje wynagrodzenie do Pana Thompsona. Ten jednak stwierdził, że nie da pieniędzy, ponieważ gra nie jest typowym shooterem i nie spełnia jego kryteriów. Na koniec oświadczył, że jego propozycja była "satyrą", która miała ukazać lekkomyślność i brak rozwagi wydawców tego typu gier. Tak więc Pan Jack Thompson zażartował sobie z nas wszystkich.

Źródło: GRY Online.

kategorie: San Andreas


GTA:LCS LIMITED EDITION
   faustyn.
17.10.2005 15:22:32

Pewien brytyjski sklep z grami SIMPLY GAMES uaktualnij podstronę o Grand Theft Auto Liberty City Stories o tę informację :

Pre-order now and get a limited edition version which comes with a 72 page hardback A5 book

Czyli po polsku:

Zamów już teraz a otrzymasz limitowaną wersję, w której znajdzie się 72 stronnicowa książka w twardej oprawie w formacie A5.

Hm...czy to po prostu gift tylko w tym sklepie, czy też może R* chce wydać GTA:LCS tak samo jak San Andreas ? To chyba pozostanie zagadką dopóki albo R* albo sklep SIMPLY GAMES nie wyjaśni sprawy...



Źródło : gtaPSP.com

kategorie: San Andreas, Liberty City Stories


Witaj w prawdziwym świecie...
10.10.2005 10:58:36

Jak podaje thegtaplace.com, Wilbur Krinkle z Holandii postanowił przedstawić w formie map i zdjęć porównanie miast z GTA San Andreas do realnych odpowiedników, czyli Las Vegas, San Fransisco oraz Los Angeles. Jakby nie patrzeć robota doskonała, godna pozazdroszczenia przez autorów wszelkich dotychczasowych porównań. To za sprawą niezwykle dogłębnych odniesień. Zaskoczy Was nawet jakim sposobem, wydawać by się mogło małoznaczna osada posiada autentyczny odpowiednik! Ukazuje to tylko niezmierny trud Rockstar'a w kwesti realności gry. Sprawdźcie sami na sancal.lapu.nl


Źródło: _Zaibatsu & thegtaplace.com

---
btw. przez pewien dłuższy czas (miesiąc, dwa...) nie będzie mnie na stronie, prośby i pliki do innych adminów ; )

kategorie: San Andreas


Tańsze San Andreas bez modów?!
   Cveni
08.10.2005 23:52:15

Wiele osób czeka jeszcze na tańszą wersję San Andreas. Nadal nie wiadomo kiedy Take 2 pozwoli Cenedze na jej wypuszczenie w Polsce. Prawdopodobnie będzie to jednak zła wiadomość dla wszystkich, którzy mają zamiar ją kupić... W USA wersja SA 2.0 (z wbudowanym patchem No More Hot Coffee) została już wypuszczona do sklepów. Jednak niepokojące informacje dochodzą od ludzi z GTAForums.com.

Piszą oni, że jakakolwiek modyfikacja gry powoduje wychodzenie do Windowsa w około połowie ładowania paska gry. Przy próbie instalacji pojazdu GTA Garage Mod Managerem jest podobnie. To samo dzieje się przy manualnym instalowaniu modów, w tym także pojazdów! A przecież wiemy czym jest GTA bez nowych pojazdów w grze... Nie mamy niestety okazji przetestować tej wersji czy zajrzeć w strukturę plików, ale skoro dzieje się tak z prostymi modami, to co by dopiero myśleć o ingerencję w pliki .exe (tak jak np. multiplayery)!
Przykładowo San Andreas 2.0 znajdziecie w sklepie internetowym Amazon.com pod tym adresem.

Jeśli to prawda, to jest to na pewno powód do niezadowolenia fanów GTA. Wiemy, że R* chciał się zabezpieczyć przed nieoficjalnymi modami od użytkowników, ponieważ po aferze z Hot Coffee stracił na jednym tylko modzie kilkadziesiąt milionów dolarów, lecz takie postępowanie wydaje mi się złe. Lepsze byłoby wyjście tak jak z patchem 1.01 - trochę nowych funckji, zablokowane Hot Coffee itp. ale mody i nowe pojazdy nadal działają! Wydaje mi się, że Rockstar popełnił wielki błąd.
Na tańszą wersję San Andreas każe nam czekać już 4 miesiące, a jej nadal nie ma, a dodatkowo jeśli w Polsce wyjdzie wersja SA 2.0, to z powodu blokady jej modyfikowania zapewne znajdzie mało nabywców. Nie znam się na marketingu, ale tak się według mnie nie postępuje.

Dokładniejsze informacje i toczącą się tam dyskusję znajdziecie tu i tu. Miejmy nadzieję, że do premiery tej wersji gry w Polsce coś się jeszcze zmieni. Lecz jeśli nie... to ci którzy chcą nabyć jeszcze San Andreas niech jak najszybciej kupują wersję kolekcjonerską! Cena naprawdę wysoka (teraz już trochę niższa), ale za możliwość modyfikowania już chyba lepiej dopłacić tą różnicę. Ogólnie to informacji dotyczących tej sprawy jest dosyć dużo i mam nadzieję, że Thang lub FaLeK dodadzą jeszcze coś od siebie w tym newsie.


dopisek by : prawdopodobnie coś tam Thang dopisze jak mu się zachce :x

kategorie: San Andreas, multi


MTA:SA QA TEASER
   faustyn.
07.10.2005 00:12:12

a.k.a. 'Pan Multiplayer' gdzieś wcięło więc ja dla odmiany napiszę newsa o MultiPlayerku.

Otóż panowie odpowiedzialni za projekt MTA-SAN ANDREAS na blogu na którym piszą o postępie prac nad modem, postanowili opublikować teaser ukazujący go w akcji. Film został nakręcony przez Quality Assurance Team czyli grupę odpowiedzialną za testowanie i sprawdzanie bugów etc.
Filmik możecie albo ssać z torrentów, albo wybrać sobie któryś z mirrorów wypisanych tutaj

Źródło : Jigga

kategorie: San Andreas, multi


strona 23 z 109 Dalej