Witaj, nieznajomy!
reset hasła
sitemenu serwisy serwisy download gta5 chinatown_wars gta4 vice_city_stories liberty_city_stories gta_advance san_andreas vice_city gta3 gta2 gta1

GTA:LVS-kolejne info
   faustyn.
07.08.2005 14:40:25

Dzisiaj szybkie i krótkie newsy bo mnie głowa boli ;o.
W tym newsie lemoor poinformował was o modzie do Grand Theft Auto : San Andreas- 'GTA:LVS' , który dołączy wszystkie wyspy z GTA3 jak i z VC do San Andreas.
Dzisiaj gtagaming.com informuje nas o tym, ze ludzie odpowiedzialni za tego moda przenieśli już 15% Vice City a całość mają ukończoną w 10%. Poniżej macie 2 screeny z przeniesionych budynków z Vice City. Oczywiście zapraszam na oficjalną stronę tego modu, która znajduje się tutaj.


kategorie: San Andreas, Vice City


Śmieszny email, czy żałosny?
   
07.08.2005 03:53:00

Witam.
Na GTASanAn wyczytałem ciekawą rzecz. Otóż zespół domorosłych programistów z grupy Hyperactive Productions (założyciel ma 19 LAT, drugi członek 16, trzeci 17, czwarty też, piąty 16, a szósty aż 22) wystosowało email (imo bekowy) w imieniu "całej branży gier" do Patrick'a - twórcy modu Hot Coffee. Postanowiłem go przetłumaczyć, macie poniżej.

Nazywam się Joe Laurino, jestem Dyrektorem Naczelnym i Założycielem HyperActive Productions, firmy zajmującej się grami i znajdującej się w Nowym Jorku w stanie Nowy Jork.

Chciałem tylko wpaść i powiedzieć, że pan, zacny panie, jest idiotą.

Tak właśnie, jest pan idiotą i kretynem. Mówię to w imieniu całej branży gier, wliczając w firmy i twórców robiących gry.

Co pan sobie, do jasnej cholery, myślał ? Ta część gry była zablokowana nie bez przyczyny. Z amerykańskim rządem wtrącającym się w gry, szczególnie w Grand Theft Auto, powinien pan domyślić się, że tworzony przez pana mod będzie ładunkiem wybuchowym, który wywoła zamieszanie. Pański mod, w pojedynke, przewrócił całą branżę gier komputerewych do góry nogami. W Australii, GTA:SA jest zabroniene na terenie CAŁEGO KRAJU, dzięki składnikowi gry, który pan ujawnił światu. Ludzie w całym kraju, tu, w USA, pozywają firmę (chodzi rzecz jasna o Rockstar - przyp. Thang), nie rozumiejąc, że to co widzieli nie było dane im zobaczyć, nie było udostępnione. Teraz nawet mody są bacznie obserwowane (http://www.msnbc.msn.com/id/8664370/).

Fakt, że potrafisz pan coś zrobić, nie oznacza, że POWINIEN pan to zrobić. Jeśli ktoś jest winny za cały ten bałagan, to właśnie pan jest.

Ty idioto.

Joe Laurino
DN, Założyciel, Główny Projektant
www.hyperactiveproductions.net

Hmmm, lol!
Pogratulować intelektu i kulturki. Pan (Pan ?!) Joe Laurino zapomniał chyba o jednym fakcie - R* zrobił taki element w grze, R* go tam zostawił (lub zablokował niedostatecznie). Joe Laurino całą winę zwala jednak na Patrick'a, który odkrył to co było schowane.

Gdybyście w kodzie gry znaleźli coś TAKIEGO, to też chcielibyście to pokazać światy, prawda ? Pozdrawiam!

Tłumaczenie: Thang.
Źródło: GTASanAn.

kategorie: San Andreas


Ghetto king
   faustyn.
05.08.2005 11:08:11

Krótko dzisiaj będzie bo co tu się rozpisywać. Na CODENAME GTA przeczytałem ciekawą informację o tym, że N.T. Bullock znany też jako SneakyD napisał i wyreżyserował parodię Grand Theft Auto – „King Of Ghetto”. Jest to kawałek nagrany na beacie, który słyszymy np. w intro san andreas...czyli ten znany wszystkim San Andreas Theme. Jak mówi sam twórca:

Sama gra jest parodią brutalności więc dlaczego nie pośmiać się z tego?

Trudno się z nim nie zgodzić. Naprawdę polecam obejrzenie tego clipu bo pomijając fakt, że jest fajnie zmontowany to tekst kawałka jest po prostu bardzo bardzo śmieszny.

A sam clip + mp3 znajduje się tutaj.

Źródło : codenamegta.com

kategorie: San Andreas


gtasa-pl
   
05.08.2005 04:00:27

Edit by FaLeK: w związku z tym, że news był po prostu za duży jak na stronę główną i do tego mało miał wspólnego z newsem został przeniesiony tutaj.



KIEDY LCS?!
   faustyn.
05.08.2005 02:54:43

Właśnie zajrzałem na gtacentral.com a tam moim oczom ukazał się news dotyczący dat wydania Grand Theft Auto : Liberty City Stories na PSP. Niestety kiedy wszyscy myśleli że już wiedzą, że gra wyjdzie w październiku okazało się, że niestety data jest nieznana. Gamespot niedawno stwierdził, że gra trafi na sklepowe półki 1 września bieżącego roku czyli w dniu europejskiej premiery PSP.
Serwis gtacentral.com przygotował, krótki spis wszystkich dat jakie na razie wymyślono. Oto on :

Gamespot : 1-Września-2005.
EGM (Spanish) : ?-Październik-2005
GamesTM : ?-Październik-2005
IGN (America) : 1-Październik-2005
Wikipedia : 2-Październik-2005
EB Games (American) : 2-Październik-2005
Play : 7-Październik-2005
Amazon (UK) : 14-Październik-2005.
Amazon (America) : 15- Październik-2005
Best Prices : 23-Listopad-2005

Jednakże najbardziej prawdopodobnym terminem wyjścia gry jest 1 dzień Października. Po pierwsze prawie wszystkie części Grand Theft Auto wychodziły właśnie w Październiku a poza tym...większość z tych dat, które napisałem wyżej to właśnie Październik. Pozostaje nam tylko czekać i mieć nadzieje, że gra wyjdzie jak najszybciej.

kategorie: Liberty City Stories


strona 33 z 85 Dalej